Skip to main content
Writing

Oblakoder magazin

@oblakoderTracked since May 2026

creating Oblakoder magazin.

Observed Aug 25, 2026 · staleModeled revenue
Paid members
36
−10% · 30-day rate from 23 observed days
Total audience
67
incl. free followers
Estimated monthly gross
$216

$108–$324 modeled range

Starting price
$3/mo
5 membership tiers

Pricing and benefits captured publicly

Membership tiers

Patreon is not exposing patron counts by tier for this creator, so this section shows public prices and benefits only.

$0/moFreePublic prices and benefits only
$3/moČLAN KLUBAOBLAKODER PATREON CLUB - Oblakoder community chatČitam/gledam/slušam - mesečni newsletter sa preporukama iz pop kulture
$5/moPRIJATELJ KLUBAOBLAKODER PATREON CLUB - Oblakoder community chatČitam/gledam/slušam - mesečni newsletter sa preporukama iz pop kultureMMMMARIJE NA APARATU - slušaj emisiju odmah sutradan nakon lajv emitovanja na RadioAparatu umesto da čekaš nedelju dana, kada je emisija inače dostupna na Spotify-u
$10/moBFF KLUBAOBLAKODER PATREON CLUB - Oblakoder community chatČitam/gledam/slušam - mesečni newsletter sa preporukama iz pop kultureMMMMARIJE NA APARATU - slušaj emisiju odmah sutradan nakon lajv emitovanja na RadioAparatu umesto da čekaš nedelju dana, kada je emisija inače dostupna na Spotify-uUčešće u kreiranju sadržaja - svakog meseca imaćeš prilike da saznaš koji intervju je u pripremi i da predlažeš pitanja za sagovornike; mi biramo najkreativnije pitanje Patrondžije koje će biti deo intervjua Mobile screensaver - na svaka 3 meseca u saradnji sa različitim umetnicima i ilustratorima dobijaš mobile screensaver specijalno kreiran za naše Patrondžije
$25/moLEGENDA KLUBAOBLAKODER PATREON CLUB - Oblakoder community chatČitam/gledam/slušam - mesečni newsletter sa preporukama iz pop kultureMMMMARIJE NA APARATU- slušaj emisiju odmah sutradan nakon lajv emitovanja na RadioAparatu umesto da čekaš nedelju dana, kada je emisija inače dostupna na Spotify-uUčešće u kreiranju sadržaja - svakog meseca imaćeš prilike da saznaš koji intervju je u pripremi i da predlažeš pitanja za sagovornike; mi biramo najkreativnije pitanje Patrondžije koje će biti deo intervjua Mobile screensaver - na svaka 3 meseca u saradnji sa različitim umetnicima i ilustratorima dobijaš mobile screensaver specijalno kreiran za naše PatrondžijeQ&A - jednom mesečno imaćeš prilike da postaviš bilo koje pitanje Oblakoder timuPopust od 25% na Oblakoderov SHOP
Growth signals: Oblakoder magazin
−10%

36 paid members · 30-day rate from 23 observed days

Membership
423936
May 202617 weeks trackedNow
Oblakoder magazin36 members · $216/mo

The chart only uses Oblakoder magazin's observed public history. Comparison peers are listed below, but comparable trend series are not available yet.

Where Oblakoder magazin ranks

Creator comparisons
4 creators shown
#1of 4 measured
Paid members in Recommended cohort

Semantic matches are not ready, so this fixed cohort uses the best available category, audience, pricing, and cadence evidence.

Ranking data · includes stale rows
Oblakoder magazin's paid members rank in Recommended cohort
RankCreator and why includedPaid membersGap vs Oblakoder magazinFreshness
#1
Brent NosworthyWritingCategory, audience, pricing & cadence
36Same valueAug 25, 2026
#1
Oblakoder magazinProfileWritingPaid members position in Recommended cohort
36ReferenceAug 25, 2026Stale
#1
Simcardo & Co.WritingCategory, audience, pricing & cadence
36Same valueAug 25, 2026
#4
Burum CollectiveWritingCategory, audience, pricing & cadence
342 fewerAug 25, 2026

The rank uses the full fixed cohort. This table shows up to five creators around Oblakoder magazin; the coverage summary above still counts everyone.

Recent posts

What they publish
16Profile posts0 postsLast month100%Members-only

Previews available for 21 of 16 posts

Article Latest post$3 tier & upČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - sedmi njuzleter sa preporukama

No public preview was captured for this post.

March 13 0 likes 0 comments
Srećni praznici, drage naše Patrondžije!Dec 25, 2025ArticleDec 25, 2025$3 tier & up 0 0ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - šta nam je obeležilo 2025. godinuNo public preview was captured for this post.ArticleDec 15, 2025$3 tier & up 0 0ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - peti njuzleter sa preporukamaNo public preview was captured for this post.ArticleOct 8, 2025$3 tier & up 0 0ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - četvrti njuzleter sa preporukamaNo public preview was captured for this post.ArticleAug 20, 2025$3 tier & up 0 0ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - treći njuzleter sa preporukamaNo public preview was captured for this post.ArticleJul 23, 2025$3 tier & up 0 0ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - drugi njuzleter sa preporukama📺 Gledam Serije Thank You, Next - Marina Mislim da je jedan od najintenzivnijih pokazatelja da ti nedostaje Balkan, trenutak kada kreneš da...ArticleJun 23, 2025$3 tier & up 0 0YAPTOWN SA MMMMARIJAMATražili ste, dobili ste! Novi specijal sa MMMMARIJAMA u kom Marije jepuju o svemu i svačemu! Ovog puta na meniju su festivali - oni koji sle...ArticleJun 9, 2025$3 tier & up 2 1Interfon: Kad dom postane teret - E01Otvaramo vam vrata. Uđite u priču. Prva epizoda Interfona je tu!...ArticleMay 30, 2025$3 tier & up 0 0GiftTa-daaaa 🪄 Danas je taj daaan, kada svi vi, naše drage Patrondžije, možete da pitate članice Oblakoder redakcije sve što vas zanima! Mi smo...ArticleMay 29, 2025$3 tier & up 0 0Uskoro stiže Interfon!Nije običan podkast. Nije ni obična priča. Predstavljamo vam Interfon - novi narativni format iz Oblakoder kuhinje. Tizer je tu, a sledeće ...ArticleMay 22, 2025$3 tier & up 1 2ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM - prvi njuzleter sa preporukamaDrage naše legende, Evo nas s našim prvim ČITAM/GLEDAM/SLUŠAM newsletterom. Skupile smo na jednom mestu sve što smo proteklih nedelja čitale...ArticleMay 16, 2025$3 tier & up 5 1
Research actions

Work with this creator

Save, compare, or return to the Explore view you came from.